Füred Art Week 2024

A BÁV ART is részt vesz az idei első Füred Art Week-en!

Július 26-28. között első alkalommal kerül megrendezésre a Füred Art Week Balatonfüreden, a Kongresszusi Központban. Az elismert galériák és aukciósházak között a BÁV ART is meghívást kapott, hogy bemutassa klasszikus és kortárs műtárgyait. A BÁV ART standján megtalálhatók lesznek a magyar képző- és iparművészet múltját és jelenét egyaránt bemutató, kiemelkedő kvalitású festmények, grafikák, műtárgyak, ékszerek, márkás karórák és bútorok. A sokszínű kiállítás fókuszában a 20. századra jellemző különböző stílusirányzatok, a modern lakberendezéshez illeszkedő műtárgyak és természetesen a gyűjtői szempontból is kiemelkedő alkotások kapnak tág teret.

Az esemény célja, hogy Balatonfüredet még erőteljesebben bekapcsolja a klasszikus és kortárs művészeti élet vérkeringésébe, s egyben elérhetővé tegye a kiállított műtárgyakat a helyiek és a nyaralók számára egyaránt.

Nyitva tartás

Július 26. 12:00–21:00  Kiállítás

Július 27. 11:00–19:00  Kiállítás

Július 28. 10:00–19:00  Kiállítás

Látogass el a kiállításra, találkozz szakértőinkkel, és ismerd meg a kiállított műtárgyainkat, amelyeket akár meg is vásárolhatsz. Legyél részese ennek a nem mindennapi eseménynek!

További információk és jegyvásárlás: furedartweek.hu

Azok között a látogatók között, akik részt vesznek helyszíni nyereményjátékunkban és feliratkoznak a hírlevelünkre, egy lenyűgöző, 150.000 Ft értékű ékszer garnitúrát sorsolunk ki a hónap végén. Ez az elegáns szett egy 14 karátos fehér aranyláncot tartalmaz cirkónia köves medállal, valamint egy hozzáillő 14 karátos fehérarany cirkónia köves (stekker) fülbevalót. Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy ne csak élményekkel, hanem ezzel a különleges ajándékkal is gazdagodj!