AKTUÁLIS AUKCIÓ

Grafikai aukció

Grafikai aukció időpontja: 2021.04.15. csütörtök 17:00

Helyszíne: 1052. Budapest, Bécsi utca 3. Apszisterem

Típusa: online aukció

Mind a kollekció nagyságában, mind értékében a legnagyobb grafikai anyag kerül kalapács alá a április 15-ei aukciónkon. Licitálhatnak többek között Jeges Ernő Római utcarészletet ábrázoló akvarelljére, Róth Miksa üvegterveire, Kondor Béla, Maurer Dóra, Gross Arnold rézkarcaira, Gyarmathy Tihamér, Deim Pál, Hencze Tamás absztrakt alkotásaira, Zichy Mihály Liebe albumára vagy éppen Schönberger Armand, Kádár Béla egyedi rajzaira is. Hamarosan érkezik a katalógus, addig is tekintsék meg válogatásunkat az aukció anyagából:

Aukcióinkra a tárgyfelvétel folyamatos, keresse szakértőinket vagy küldjön üzenetet az aukcio@bav.hu e-mail címre!

Az árverésre vételi és telefonos megbízás is leadható a BÁV Aukciósházban vagy az aukcio@bav.hu e-mail címen.

Az ehhez szükséges megbízást innen töltheti le:

Megbízási szerződés

Részletes árverési feltételeinket az alábbi linkről töltheti le:

Teremaukció esetén:

átverési feltételek

Online aukció esetén:

ONLINE ÁRVERÉSI FELTÉTELEK